poniedziałek, 11 czerwca 2012

Rozwiązanie konkursu o koszulę ESCADA

Jako, że do konkursu zgłosiło się niewiele osób co było do przewidzenia ze względu na mój staż na bloggerze postanowiłam dziś rozstrzygnąć wszystko w sposób nietypowy - mianowicie rzutem kostką. Swojego czasu byłam specjalistką w różnego rodzaju konwentach RPG użyłam bardzo skomplikowanego równania tj. rzut kostką D6 (6 oczek) minus 2 jako, że zgłosiły się cztery osoby. Życie nie jest ani białe ani szare wygrała osoba która znajdowała się pośrodku czyli uwaga, uwaga Panna PaulinaSz, właścicielka bloga: www.modaitakietam.blogspot.com


Gratuluję zwyciężczyni i zapraszam na jej bloga, ostatnio udało jej się znaleźć w "topie" stylizacji tygodnia na portalu modnapolka.pl czego również gratuluję. Niech koszula od domu mody się dobrze nosi!

By tradycji stało się zadość wspomnę jeszcze raz, że sponsorem konkursu była wrocławska firma FashionGateShop które sprzedaje na allegro.pl odzież typu outlet, second hand i vintage. Sama trochę zareklamuję ową instytucję albowiem swego czasu udało mi się na ich aukcji znaleźć genialną garsonkę od Thierry Mugler którą można znaleźć w stylizacji: http://www.girlwhostolethestar.blogspot.com/2012/05/polka-dots.html

także nigdy nie wiadomo jakie smaczki można u nich znaleźć, odsyłam pod adres: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=22669468 i do zapoznania się z ich ofertą, w końcu jeansy Roberto Cavalli za 79 zł czy marynarka Burberry za 129 zł nie zdarza się codziennie ;)

Jeszcze raz gratuluję zwyciężczyni i do następnego razu! xoxo StarStealingGirl1 komentarz:

  1. O kurcze, to mi poprawiłaś humor przy poniedziałku :) Juz piszę maila z danymi i bardzo dziękuję, również za wspomnienie w poście o moim małym sukcesie :)

    OdpowiedzUsuń